Vše, co děláme, deláme společne a moc rádi!

CZSK mapa

Náš All-Stars tým

Václav Martin, MBA 🇨🇿

Co-CEO, Product & Marketing
email iconLinkedIN icon
Vašek stál u zrodu první myšlenky vytvořit aplikaci, která lidem pomůže odstranit papírové "žádanky o dovolenou na zotavenou". V roce 2010 navrhl první podobu aplikace, která se v té době jmenovala iDovolenka. Ve Sloneekovi působí dodnes a věnuje se především návrhu funkcionalit aplikace. Vašek vystudoval ekonomii a marketing, v osobním životě se hlásí k ideálům transhumanismu. Je táta, milovník bojových umění, zapřísáhlý sportovec, otužilec a evangelista low-carb stravování.

Ing. Filip Lukáč 🇸🇰

Co-CEO, Sales & Operations
email iconLinkedIN icon
Filip stál u zrodu první verze Sloneeka, kterou celou sám ve svém volném čase naprogramoval. To on také poprvé vyslovil budoucí jméno aplikace, kterou jsme pak již jen převedli do fonetické formy. V současné době působí jako šéf vývoje. Filip je absolventem Katedry informatiky Technické university Košice. Hrál závodně hokej za HC Košice a kladný vztah ke sportu ho neopustil. V současné době je pravidelným firemním vítězem soutěže o nejvyšší počet ušlých kroků za den.

Milan Rataj, Ph.D. 🇨🇿

Customer Happiness Lead
email iconLinkedIN icon
Milan patří k profesně nejstarším členům týmu, i on s námi začal již v éře aplikace iDovolenka. Je zkušeným a praxí ošlehaným HR konzultantem. Převážně se věnoval velkým organizačním změnám nebo strategickému HR poradenství managementu. Kromě zajišťování péče o zákazníky se aktivně věnuje evangelizaci kompetenčního modelu rozvoje zaměstnanců. Milan vystudoval andragogiku a marketing. V obou oborech má i doktoráty. Milan je velký milovník jídla, znalec vín, vynikající kuchař a aktivní sportovec. V minulosti se věnoval závodnímu lyžování, dnes se zaměřuje na TRX, plavání a golf.

Peter Hložný 🇸🇰

CTO
email iconLinkedIN icon
Peter je se Sloneekem již od jeho zrodu, a v současné době zodpovídá za softwarový vývoj celého backendu aplikace. Peter dokončuje studium na Katedře informatiky Technické university Košice. Mimo práci je vášnivý motorkář a odhodlaný gamer. Taky je velmi skromný, proto má tuto sekci tak krátkou 😇

Mgr. Jozef Pokrivčák 🇸🇰

Sales Manager
email iconLinkedIN icon
Jozef rozšířil naše řady v roce 2020, kdy se ujal role šéfa prodeje. Jozef je absolventem Masarykovy univerzity a Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích v oboru Anglický jazyk a literatura. Vášeň pro jazyky je u Jozefa znát. Mluví plynně anglicky, německy, částečně hebrejsky a zvládne i pár slov japonsky. Díky studiu v Brně zvládá Hantec. Jako sales man nemá volno nikdy, ale rád se ve chvílích klidu věnuje turistice, hraní deskových her i PlayStation nebo své milované historii období středověku.

Mgr. Júlia Čuláková 🇸🇰

Marketing Manager
email iconLinkedIN icon
Julia je nejnovějším přírůstkem do rodiny Sloneeka. Vystudovala psychologii na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích a získané vědomosti z této krásné vědy zúročuje i v marketingu, o který se v Sloneeku s láskou stará 😍. Hlavu si ráda vyvětrá na dlouhých procházkách po horách a při poznávání nových míst 🏔 🔭..
...a ďalších pět extrémně šikovných lidí 🤩
Ivana
Betka
Filo
Cici
Mišo

Kontaktujte nás

Sloneek Europe s.r.o.
Táborská 8, 040 01 Košice
Slovenská republika

Společnost registrována v Obchodním rejstříku vedeném Okresním soudem v Košicích, sekce Sro, vložka 34075/V
Kontaktujte nás
IČ: 53319737
IČ DPH: SK2121334644
DIČ: 2121334644
🇨🇿 české zastoupení
Za Poříčskou bránou 365/21, 186 00 Praha 8, Česká republika