Nahraďte Excel Sloneekem

Je čas posunout Vaši personalistiku na vyšší level

Málokterý e-shop nezačínal doma v obývacím pokoji. A je skvělé, že mnoho z vás to dotáhlo do bodu, ve kterém již nespoléháte jen na sebe a své nejbližší, a stal se z vás zaměstnavatel. Ať už máte kmenové zaměstnance, nebo pracujete spíše s externisty, brzy Vám Excel přestane na efektivní personalistickou agendu stačit.

Pomůžeme Vám najít odpovědi na vaše každodenní otázky

Ve Sloneekovi můžete zvládnout základní personalistickou agendu tak snadno, jako naházet produkty do nákupního košíku. Všechny informace budete mít na jednom místě, dostupné těm správným lidem a v podobě, která jim dává smysl.
 • Evidence zaměstnanců
  „Kdy má Eva narozeniny a Bohouš svátek?“
  „Kdy jde Karel na BOZP?“
 • Pracovní pomůcky
  „Kolik máme vlastně na firmě telefonů?“
  „Proč musí zrovna Karel ztratit telefon? Počkej, co že měl?“
 • Pracovněprávní dokumenty
  „Už Pepa podepsal mlčenlivost?“
  „Přečetla si Magda požární poplachový plán?“ 🔥
 • Docházka
  „Kdy chodí Jarda do práce?“
  „A kolik jsme měli loni o Vánocích přesčasů?“
 • Pracovní doba
  „Jak mám naplánované lidi, kolik mně to bude stát?“
  „Mám pokryté směny na podpoře?“
 • Absence
  „A Maruška je dneska kde? Aha, na školení,...“
  „Kolik máme nevyčerpané dovolené?“

I my jsme vývojáři, a věnujeme se e-commerce. Proto i my používáme Sloneeka sami pro sebe. I Vy byste ho měli alespoň vyzkoušet.

Nyní pro provozovatele e-shopů a dalších e-commerce řešení na 3 měsíce zdarma!
Založte si účet, a my se s Vámi během následujících dní spojíme. Co nezvládnete nastavit sami, Vám rádi pomůžeme dotáhnout. A nastavíme Vám licenci na další tři měsíce zdarma.

Sloneeka už mnoho let používá například…

Christine Yacoubová

HR manažerka | AGS 92
Při skoro 200 lidech už musíme mít řadu věcí v HR digitalizovaných, jinak jsou neuhlídatelné. Díky Sloneekovi jsme dokázali celou základní HR administrativu maximálně digitalizovat, zpřehlednit a především dostat pod kontrolu. Snížili jsme významně i množství času, které museli personální agendě věnovat naši zaměstnanci. Z nepřehledných tabulek s množstvím chyb máme rychlý a bezpečný systém.

Pavel Milan Černý

Zakladatel a náčelník kmene | Econea
Sloneek nám na denní bázi pomáhá udržet pořádek v personální agendě. Zjednodušuje evidenci odpracovaného času, a poskytuje přehledné reporty, na jejichž základě můžeme zpracovávat mzdy i plánovat směny.

Martin Šauer

CEO | Balikobot.cz
Sloneek nám usnadnil a zrychlil organizaci HR agendy. Máme perfektní evidenci absencí a docházky, v detailním přehledu máme i knihovnu pracovněprávních dokumentů. Pod kontrolou máme firemní majetek, který mají naši lidé u sebe doma. Co oceňují naši lidé, je přehled nad tím, kdo “dneska” dělá a kdo je na dovolené, na schůzkách a kdy se případně vrátí.
Sloneek jednoznačně přinesl úsporu času spjatého s udržováním a realizací HR agendy. Vše je k dispozici hned a na pár kliků. I v mobilu.

Se Sloneekem poroste i Vaše firma

V roce 2020 jsme získali seed investici od slovenského fondu Vision Ventures v hodnotě 350 tisíc EUR, a v dalších letech plánujeme vstoupit do dalších investičních kol. Rosteme, inovujeme a neustále vylepšujeme.
Prohlédněte si naši roadmapu, ať víte, kam směřujeme. Přidejte se ke stovkám firem, které s námi rostou již od prvních verzí Sloneeka!

Proberme nasazení do Vaší firmy osobně.
Kontaktujte našeho experta:

Jozef Pokrivčák

Customer Whisperer