Čas věnujte velkým věcem

Jak vám s tím Sloneek pomůže?

-----

Evidence zaměstnanců

Databáze zaměstnanců s možností ukládání pracovně-právních dokumentů. Jednoduché zadávání, vyhledávání, flexibilní nastavení pracovních vztahů a pracovní doby. Pokud vám pole pro informace nebudou stačit, máte k dispozici i možnost definování polí vlastních, včetně připomínek.

DETAIL
-----

-----

Docházkový systém

Moderní způsob evidence docházky online. Hlášení přes terminál pomocí karet a čipů, pomocí mobilního telefonu a GPS lokalizace nebo přes webové rozhraní je základním standardem našeho řešení. Pokud tedy chcete mít detailní přehled o plnění pracovní doby.

DETAIL
-----

-----

Řízení absencí

Schvalování dovolených, ale i jakýchkoliv druhů absencí pomocí aplikace nahrazuje zastaralé papírové žádanky. K dispozici je přehledné prostředí i podrobné reporty. K zadávání i schvalování absencí lze využít i plnohodnotné mobilní rozhraní. Řešení vyhovuje všem zákonným požadavkům.

DETAIL
-----

-----

Pracovní pomůcky

Co není v hlavě, musí být ve Sloneekovi. Evidence majetku, který zaměstnanec dostane do užívání, je potřebná a užitečná administrativa. Se Sloneekem je zavedení pořádku do agendy pracovních pomůcek snadné. Potvrzení převzetí pomůcky lze podepsat i elektronicky prstem nebo myší přímo v aplikaci. Podobným způsobem si nechávejte potvrdit přečtení důležitých firemních dokumentů. Třeba etický kodex nebo směrnice.

DETAIL
-----

-----

Firemní dokumenty

Automatizace oběhu dokumentů, které potřebujete podepsat nebo potvrdit jejich přečtení, je dneska už nezbytnost. Sami si nadefinujte podepisovací kolečko, vypusťte dokument a ten se vrátí zpět elektronicky podepsán

DETAIL
-----

-----

Plánování a timesheety

Modul Plánování umožňuje zaměstnancům a jejich nadřízeným naplánovat směny na nadcházející období, zpravidla na další týden nebo měsíc. Zaměstnanci si následně mohou naplánovaný čas upravovat zpětně pomocí drag-and-drop, přesně podle jejich reálně alokovaného času.

DETAIL
-----

-----

Videokonference

Zabezpečené videohovory přímo z aplikace. Máte možnost tvorby soukromých i otevřených místností, kte kterým se můžete kdykoliv připojit.

DETAIL
-----

-----

Kompetenční modeling

Metodika a intuitivní nástroj pro kompetenční modelování, vyhodnocování kompetencí a přípravu dat pro efektivní vzdělávací plány v organizaci.

DETAIL
-----

Ještě pořád váháte?

Pojďme se na to podívat společně

NAPLÁNUJTE SI

DEMO PREZENTACI

Osobně Vám představíme praktické výhody používání Sloneeka.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 773 000 415

Náš helpdesk je Vám připravený poradit a rychle se ve Sloneekovi zorientovat.

NEBO JEDNODUŠE

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Za zkoušku nic nedáte. Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků.