partnerský program

Hledáte možnosti rozšíření vašich obchodních příležitostí?

Čas, který Vaši lidé nebudou muset věnovat administrativě, budou rádi investovat do smysluplné práce.

Skvělá příležitost pro...

Technology integration icon

Technologické integrátory

Společnostem, které dodávají telekomunikační řešení pro call centra, back office a další sdružené komunikační služby nabízíme kvalitní řešení, které mohou velmi rychle zakomponovat do vlastního celkového řešení. Díky flexibilnímu API je snadné data ze Sloneeka číst za účelem dalšího zpracování i zapisovat na základě vstupů z ostatních systémů.

Nejzajímavější moduly pro uvedenou aplikaci jsou Absence, Pracovní doba , Plánování směn a Time Tracking. Vše jednoduše napojitelné na nástroje typu WFM, WFO a Quality Management.
Chart icon

Konzultanty

Pro společnosti nebo i jednotlivce, kteří se zaměřují na optimalizaci vnitropodnikových procesů firem, je Sloneek ideálním nástrojem pro bleskovou implementaci, díky které mohou svým zákazníkům rychle vyčíslit reálnou úsporu nákladů. 

Procesně orientované společnosti budou zajímat především moduly pro Plánování směn, Pracovní pomůcky a Workflows pro podepisování dokumentů. I z těchto modulů je možné programaticky číst a zapisovat data pomocí propracovaného API.
Accounting signs icon

Účetní a mzdové firmy

Pro účetní společnosti může Sloneek sloužit jako interface mezi zákazníky a mzdovými účetními. Sloneek je ideální nástroj pro sběr dat v rámci organizace, konsolidaci a homogenizaci dat, a jejich zpřístupnění pověřeným účetním na straně účetní společnosti.Informace z modulů Absence, Plánování směn, Docházka, jsou po vložení přes Sloneeka dostupné ve strojově zpracovatelné podobě, včetně programatického importu do účetních aplikací.

Stupně partnerství

bronzový partner
30%
provize
z celkového měsíčního obratu neomezeně
stříbrný partner
40%
provize
po překročení měsíčního obratu 5.000€
zlatý partner
50%
provize
po překročení měsíčního obratu 10.000€

Proberme náš partnerský program osobně. Kontaktujte našeho zástupce:

Jozef Pokrivčák

Jozef Pokrivčák

Customer Whisperer