bezpečně, závazně, z počítače i mobilu
Podepisování v krásném uživatelském prostředí si zamilujete Vy i Vaši kolegové :)
Insert document icon

Podepsaný dokument na tři snadné kroky...

Již nemusíte dokumenty tisknout a nechávat kolovat. Se Sloneekem necháte podepsat personalistické dokumenty, faktury, objednávky, i další smlouvy pomocí snadno definovaného podpisového workflow.
Insert document icon

1. Vložíte dokument, nastavíte podepisující

Ve Sloneekově modulu Dokumenty vytvoříte podpisové workflow, do kterého vložíte PDF dokument, vyberete Vaše lidi i externí uživatele, kteří mají dokument podepsat.
eSignature icon

2. Všechny strany dokument podepíší

Všichni účastníci workflow získají emailovou notifikaci, která je zavede do aplikace, kde si dokument prohlédnou a podepíší. Funguje to z počítače, tabletu i mobilního telefonu.
eSigned document icon

3. Získáte podepsaný dokument

Všemi stranami podepsaný dokument je uložen ve Vašich dokumentech. Přístup k němu mají všichni, kdo ho podepsali. Digitální stopa podpisu je pečlivě uložena do audit logu.

Pár dobrých důvodů, proč to zkusit ještě dnes 😉

eSign Reliability icon

Elektronický podpis má právní váhu

Proces ověření podepisujících stran zaručuje soulad s EU normou eIDAS. Co je přes Sloneekova podepsáno, je v rámci EU platné a právně vymahatelné.
Documents icon
Stáhněte si e-Book o podepisování
eSign security icon

Dokumenty jsou vysoce zabezbečené

Dokumenty i podpisy jsou uloženy na bezpečném šifrovaném úložišti v rámci EU. Přístup k dokumentům je možný pouze po ověření uživatele. Záznam o každé operaci s dokumentem je uložen do audit logu.
eSign simplicity icon

Podepisování je intuitivní a zvládne ho každý

Podepisující strany jsou provedeny jednoduchým, intuitivním procesem. K podepsání dokumentu ani nemusí mít účet ve Sloneekovi.

Jednodušší to snad již ani nemůže být 🙂
lock with keys picture

Mrkněte na náš blog o digitalizaci personalistiky

Autocamping
29.09.2021
Představit si asi umíme kde co. Spíše obecně neuchopitelnou administrativu. Když ale vyjmenuji směrnice, etický kodex, bezpečnostní nařízení, “mema” nebo pokyny vedení, nepochybně si vybavíme množství dokumentů, které “nikdo nečte”.
Autocamping
19.02.2021
Ne, ale jsme blízko. Málokdo se nesetkal s tím, že by před proplacením dodavatelské faktury nemuselo dojít k jejímu parafování alespoň jedním nebo dvěma zaměstnanci. Důvod všichni známe. Chceme mít kontrolu nad náklady, které do firmy dorazí. A pokud proplacení někdo odsouhlasí, chceme vědět kdo a jaký k tomu měl podklad.
Vyzkoušejte si elektronické podepisování dokumentů ještě dnes.