5.2.2021

Kolik máme ve firmě počítačů?

Kdyby šlo jenom o počítače, snad byste nepočítali dlouho. Ale to máte mobily, monitory, myši, klávesnice, tablety, projektory. Ale i židle. I ty si brali lidé domů, když se stěhovali z kanceláří na COVID home office. A kolik se toho vrátí?

No, to bude záležet na tom, jak pečliví, anebo “punkoví” byli správci firemního majetku. Tady platí, čím větší firma, tím větší sklony k volnému chování k “drobnému” majetku (do 40 000 Kč) máme. Protože to má rychlý odpis. Na druhé straně, pořád je to majetek firmy a optikou řádného hospodáře je dobré mít v majetku “ordnung”.

To máme na všechno lepit štítky a podepisovat předávací protokoly?

Ne, to fakt ne. Je 21. Staletí a minimálně veškerá elektronika má své vlastní identifikátory. Tištění a fyzická archivace předávacích protokolů také stojí více peněz, než přináší užitku.

Vše, co je zapotřebí každou “pracovní pomůcku” jednoduše přidělit uživateli,

ten ji pomocí elektronického podpisu přijme.

Všechny přijaté pomůcky má na jednom místě. Ví, co má “na starost” a firma ví, kde je její majetek. A když je čas vracení pomůcek zpět, víme přesně, co je třeba předat.

Takto jednoduchý předávací proces i archivaci najdete ve Sloneekovi. Bonusem je to, že převzetí i předání můžeme podepsat klidně na mobilu. Jednoduše, rychle a s přehledem o tom, co podepisuji:)

Pokud nemáte modul dokumenty aktivovaný, napište nám a spolu s aktivací vás nastavením provedeme.

Pokud modul dokumenty aktivovaný máte a potřebujete poradit s nastavením a využitím, ozvěte se naší podpoře. Rádi se zavedením do firmy pomůžeme.

Milan Rataj | Customer Happiness Lead

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Další článek

7.7.2021
Pokud kromě vás zareaguje na pozici dalších 150 lidí, je to právě životopis (případně LinkedIn profil), který udělá první dojem za vás.