1.3.2021

Týdenní reporting březen (1)

Hezký den od Sloneeků, máme za sebou další týden v novém Sloneekovi. S tím je spojený report toho, co je nového.

1.3. JSME SPUSTILI NOVÝ MODUL PLÁNOVÁNÍ. Rádi bychom vás s ním seznámili, ukázali si možnosti využití, probrali s vámi přínosy pro vaši firmu s ohledem na detailní výkaznictví práce na konkrétních úkolech nebo projektech. Proto jsme pro vás připravili další webinář.

:: DOCHÁZKA –  MOŽNOST ZMĚNY BAREVNOSTI UDÁLOSTÍ: aby bylo možné lépe odlišit jednotlivé události docházky, můžete změnit barvy jednotlivých buttonů. Změnu barvy provedete v NASTAVENÍ -> DOCHÁZKA -> UDÁLOSTI DOCHÁZKY.

:: REPORTY / TABULKY– VLASTNÍ NASTAVENÍ POHLEDŮ NA DATA: protože můžete mít rozdílné zvyklosti zpracování reportovaných dat.

:: NASTAVENÍ UŽIVATELE– ODESLÁNÍ EMAILU S LINKEM PRO ZMĚNU HESLA: role Admin a Owner mají nově možnost odeslat vybranému uživateli link pro změnu hesla. Uživatel musí být AKTIVOVÁN, aby tato funkce fungovala. Resetování můžete provést kliknutím na tlačítko AKCE v seznamu uživatelů v Nastavení.

:: KONTROLNÍ INFO V KARTĚ UŽIVATELE: v případě, že uživatel nemá na DNES definovanou pracovní dobu, v kartě jeho nastavení zobrazíme kontrolní pruh s možností prokliku do nastavení pracovní doby.

:: NOVÁ KNOWLEDGEBASE:  od tohoto týdne můžete začít využívat novou pomoc podpory. Odkaz najdete na stejném místě, jako dosud. V nové verzi může vyhledávat kontextově (stejně jako ve vyhledávači) a v blízké budoucnosti napojíme nápovědu přímo do aplikace tak, abyste ji měli stále po ruce. Pro rychlý přístup do knowledgebase klikněte SEM.

:: WEBINÁŘ K ELEKTRONICKÉMU PODEPISOVÁNÍ DOKUMENTŮ: stávající neklidná doba, se kterou se učíme žít urychluje digitalizaci administrativy na všech frontách. Upravili jsme modul Dokumenty tak, abyste mohli napříč firmou validně digitalizovat podepisování či akceptace vnitrofiremních dokumentů, ale i například smluv. Protože si řada z vás není jistých s právní validitou e-podpisu, rozhodli jsme se ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Bříza & Trubač uspořádat webinář s právním výkladem této problematiky. Na přípravách intenzivně pracujeme a brzy se ozveme s termínem!

Milan Rataj | Customer Happiness Lead

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Další článek

1.4.2021
Priestor pre anonymnú spätnú väzbu nie je dôkazom nezdravej firemnej kultúry, ale jej otvorenosti. Vo Sloneekovi taký priestor ponovom nájdete.