8.3.2021

Týdenní reporting březen (2)

Hezký den od Sloneeků,

posíláme shrnutí dalších úprav, které ve Sloneekovi ode dneška najdete. Všechny novinky nejen k aktualizacím naleznete přehledně i BLOGu na našem webu.


:: REPORTY –  INTEGROVANÝ REPORT: v jednom reportu získáte integrovaný pohled na data k pracovní době, absencí, docházky i plánování.  Podrobně se na nastavení a využití integrovaného reportu můžete podívat na článek naší knowledgebase.

:: DOKUMENTY– PODEPISOVÁNÍ DOKUMENTŮ: plně digitalizujte oběh dokumentů u vás ve firmě. Sloneek je eIDAS ready, tedy vyhovuje EU normativám o elektronickém podepisování a jeho právní uznatelnosti. V detailu se s modulem Dokumenty můžete seznámit v knowledgebase.

:: WEBINÁŘ K ELEKTRONICKÉMU PODEPISOVÁNÍ DOKUMENTŮ: stávající neklidná doba, se kterou se učíme žít urychluje digitalizaci administrativy na všech frontách. Upravili jsme modul Dokumenty tak, abyste mohli napříč firmou validně digitalizovat podepisování či akceptace vnitrofiremních dokumentů, ale i například smluv. Protože si řada z vás není jistých s právní validitou e-podpisu, rozhodli jsme se ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Bříza & Trubač uspořádat webinář s právním výkladem této problematiky. Na přípravách intenzivně pracujeme a brzy se ozveme s termínem!

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Mohlo by vás zajímat

23.3.2021
Slovná hračka Covid a Home-office, je momentálne najčastejšie sa skloňujúce sú-slovie dneška. Mnoho ľudí, ktorí pracovali v kancelárii, sa museli presťahovať do svojich domovov, ktoré vo väčšine prípadov neboli na prácu 8 hodín denné pripravené.