15.3.2021

Týdenní reporting březen (3)

:: PLÁNOVÁNÍ  –   OPAKOVANÁ UDÁLOST : k dispozici máte nově možnost zadávat opakující se události. Snáze se vám tak bude plánovat na delší období dopředu, zvláště u událostí, které jsou svým nastavením stejné.

:: ABSENCE –  UDÁLOST TYPU SICK DAY: její specifikum je v tom, že může mít fond (dny), čerpá se po dnech a půldnech, neovlivňuje odpracovanou dobu, a zapisuje se pouze do dní, kdy má user definovanou pracovní dobu. V číselnících ji definujete jako událost V PRÁCI.


:: SLONEEK V NOVÝCH BARVÁCH!!!: v rámci úprav pro zlepšení přehlednosti a ovládatelnosti aplikaci oblékneme do nových barev. Na umístění ovládacích prvků, rozmístění funkcionalit ani vlastnosti aplikace SE NIJAK NEMĚNÍ. Všichni uživatelé budou v rámci dnešního dne o této změně informováni prostřednictvím komunikace přímo v aplikaci. Ke změně dojde od pondělí 22.3.

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Další článek

6.4.2021
Pravidelné týdenní shrnutí úprav, které ve Sloneekovi ode dneška najdete. Tento týden i s pozvánkou na webinář k elektronickému podepisování dokumentů ve Sloneekovi.