6.4.2021

Co se u nás děje - týdenní aktuality

Doufám, že jste si v průběhu Velikonoc alespoň trochu oddechli a nabrali sil!

Tentokrát pravidelný zpravodaj začnu pozvánkou na webinář k tématu digitalizace podepisování dokumentů ve firmách. Odbornou částí Vás provede JUDr. Kristián Léko z AK Bříza & Trubač, úspěšné a dlouhodobě oceňované advokátní kanceláře zejména pro své specializace v EU právu i korporátní problematice vč. GDPR. Společně se podíváme na to, co a jak lze digitálně podepisovat i jaká jsou omezení pro tuto podstatnou část digitalizace nejen v HR. Nezapomeneme Vám ukázat i to, jak začít bezpečně digitálně podepisovat ve Sloneekovi.

Budeme rádi, když se k nám připojíte ve čtvrtek 22.4.2021 v 10:00. Kapacita webináře je omezena, proto prosíme o rezervaci místa. Všem registrovaným zašleme včas link na video konferenci.
Chceme, aby byl obsah webináře co nejvíce využitelný ve Vaší praxi. Proto prosíme o dotazy, které chcete, aby byly v průběhu webináře zodpovězeny.

:: KALENDÁŘE - INTEGROVANÝ KALENDÁŘ - VLOŽENÍ UDÁLOSTI: i v integrovaném kalendáři máte nově možnost vkládat nové události docházky, absencí i plánování.

:: KALENDÁŘE - POZNÁMKA K UDÁLOSTI: přidali jsme možnost zadávat osobní poznámku ke každé události. Tato poznámka se objeví v reportech. Více se o nových poznámkách dočtete v naší knowledgebase ZDE.

:: DÉLKA UDÁLOSTI ZADANÁ PŘÍMO Z KLÁVESNICE: nově u všech událostí, kde zadáváte hodinovou dotaci můžete využít místo "rolovátka" prosté vepsání času přímo z klávesnice.

A pak je tu řada drobných vylepšení, z nichž je nemálo těch, se kterými přicházíte sami. Jsme za to rádi. Aplikaci tvoříme pro Vás. Proto je každá zpětná vazba velmi cenná.

Z tohoto týdne je to vše podstatné. Informace k postupu ve vývoji Sloneeka můžete sledovat i na našem FCBLOGu a LinkedIN profilu. Sledovat můžete i náš podcast Sloneek on air na Apple, Spotify i Google. Budu rád, když se připojíte!

Milan Rataj | Customer Happines Lead

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Další článek

21.9.2021
Když něco neumíme používat, často to skončí slovy "je to k ničemu"😖 . Nepochybně to platí i o storytellingu. Další díl podcastu Sloneek On Air s Mikim Plichtou. Storytellerem.