Spokojenost našich zákazníků nás pohání vpřed.

Logolink

Co o nás říkají?

"Při skoro 200 lidech už musíme mít řadu věcí v HR digitalizovaných, jinak jsou neuhlídatelné. Díky Sloneekovi jsme dokázali celou základní HR administrativu maximálně digitalizovat, zpřehlednit a především dostat pod kontrolu. Snížili jsme významně i množství času, které museli personální agendě věnovat naši zaměstnanci. Z nepřehledných tabulek s množstvím chyb máme rychlý a bezpečný systém."
Christine Yacoubová
HR manager | AGS 92
"Personální systém Sloneek mohu vřele doporučit. Společnost neustále vyvíjí nové funkcionality a systém se tak stává komplexním řešením. Jsme průběžně informováni o chystaných novinkách a celý tým nám již dlouhodobě poskytuje perfektní podporu. Díky za to 😊"
PETRA G.
Human Relations | MOPET CZ
"Se Sloneekem jsme maximálně spokojeni. Přesně odpovídá našim potřebám a požadavkům na zjednodušení administrativy, jednoduchost, přehlednost a okamžitou kontrolu. Navíc od Sloneeků máme okamžitý support, můžeme jen doporučit."
PETRA FEŘTROVÁ
Obchodní ředitelka | ECHO 24
"Sloneek nám pomohl s organizací HR agendy napříč celým holdingem. Aplikace v mobilu nám ulehčuje evidenci pracovní doby při služebních cestách, nebo práci "mimo lokalitu". Oceňujeme rychlou zákaznickou podporu. Fajn je i to, že Sloneeci naslouchají komentářům k vylepšení a postupně je zapracovávají."
ŠÁRKA REHANKOVÁ
Controlling | OK Holding
"Aplikaci Sloneek používáme od roku 2017. Za tu dobu se velmi proměnila, ale dle mého názoru jen k lepšímu. Jsme malá společnost, takže zdaleka nevyužíváme všechny funkce, které nabízí, ale její užívání je velmi „user friendly“, což nadmíru oceňuji. A především si nemohu vynachválit přístup pánů, kteří za ní stojí. Vždy mi byli nesmírně nápomocni, k dispozici jsou téměř kdykoliv, milí a pozitivně naladění, žádný požadavek není problém, pokaždé hledají řešení, na jehož konci je spokojenost všech zúčastněných. Rozhodně si tuto spolupráci nemohu vynachválit."
Phdr.magda lažanská
HR manažerka | ProTys
"Sloneek nám na denní bázi pomáhá udržet pořádek v personální agendě. Zjednodušuje evidenci odpracovaného času, a poskytuje přehledné reporty, na jejichž základě můžeme zpracovávat mzdy i plánovat směny."
Pavel MIlan černý
Zakladatel a náčelník kmene | Econea
"Snadná integrace, uživatelsky přívětivá appka s množstvím funkcí. Aktualizace reagující na aktuální potřeby a problémy, které ve firmě řešíme."
Lukáš Steklík
Account Director | Kristián
"Krom jiného se nám moc líbí, že máme možnost používat pouze moduly, které chceme. Za každý modul platíme zvlášť, a to je velká výhoda."
Michaela Němcová
HR manager | Pharmservice
"Je velmi snadno implementovatelný s mnoha speciálními funkcemi, které jsou "cool" doplňky. Funkce správy dovolených pro všechny zaměstnance je úžasná a pomáhá sledovat, co se ve firmě s absencemi děje. Nabízí skvělou zákaznickou podporu."
Jiří Valášek
HR manager | Special Turbo
"Popisování a hodnocení kompetencí je pro nás klíčové zejména pro cílené a smysluplné vzdělávání a rozvojové aktivity našich zaměstnanců. Díky využívání Sloneeka máme přehledné a především digitalizované, sofistikované a komplexní hodnocení a sběr dat pro následné vyhodnocování kompetencí. To nám šetří obrovské množství času na všech úrovních. Od řadových zaměstnanců, přes jejich vedoucí až po HR oddělení, kde se s daty pracuje. Důležitá při zavádění byla i konzultantská expertiza, kterou jsme dostali."
Martin Bunček
CEO | Technologická Agentura ČR
"Zavedení  Sloneeka do naší společnosti nám pomohlo hned v několika směrech:
1. Máme splněnou zákonnou povinnost evidence pracovní doby
2. Dokážeme v jednom systému reálně vidět a vyhodnocovat docházku pracovníků včetně jejich absencí.
3. Docílili jsme jednotné evidence přidělených pracovních pomůcek.
4. Zaměstnanci oceňují organizační strukturu a základní údaje o svých kolezích z ostatních týmů a také mobilní verzi aplikace.

Z pozice personalistů na týmu ze Sloneeka oceňujeme vždy rychlou, strukturovanou a milou komunikaci. Naše postřehy, komentáře a zpětná vazba na některé funkcionality jsou Sloneekem přijímány vždy jako výzva či podnět na vylepšení. Se Sloneekem jsme se hezky sžily a i když si někdy postěžujeme, máme ho rády 😊"
SILVIE RÁŽOVÁ
HR ředitelka | Restrial
"Sloneek pomohl digitalizovat a zjednodušit mnohé HR procesy v naší skupině a snížit tak celkové TCO. Zároveň sdílí naší společnou vizi IT: pracovat kdykoliv a odkudkoliv."
MICHAEL HOROVIČ
Digital & Data Director | EDUA Group
"Sloneek se stal součástí týmu. Vidíme, kdo, kdy a co dělá a můžeme s ním snadno práci i plánovat."
ALEŠ KOZÁK
Ředitel | Institut pro památky a kulturu
"Sloneek nám usnadnil a zrychlil organizaci HR agendy. Máme perfektní evidenci absencí a docházky, v detailním přehledu máme i knihovnu pracovněprávních dokumentů. Velkou radost mám z toho, že máme pod kontrolou firemní majetek, který mají naši lidé u sebe doma. Vše vyřešeno během chvilky, s elektronicky podepsanými předávacími protokoly. Co oceňují naši lidé, je přehled nad tím, kdo “dneska” dělá a kdo je na dovolené, na schůzkách a kdy se případně vrátí.
Sloneek krom zpřehlednění celé HR agendy jednoznačně přinesl i úsporu času spjatého s udržováním a realizací HR agendy. Vše je k dispozici hned a na pár kliků. I v mobilu."

MARTIN ŠAUER
CEO | balikobot.cz
"Díky Sloneekovi má každý v reálném čase přehled o pohybu a plánech kolegů. Můžeme také efektivněji plánovat společná jednání a akce na celý rok dopředu. Systém je dostatečně flexibilní i pro evidenci práce stážistů a dobrovolníků, bez nichž se naše činnost neobejde."
PAVLA GOMBA
Výkonná ředitelka | Český výbor pro UNICEF
"Sloneeka používáme pro sledování volna a jiných absencí. Funguje to pro nás perfektně. Aplikace je intuitivní a snadno použitelná. Zákaznická podpora je opravdu rychlá. Brzy plánujeme implementaci dalších modulů. Sloneeka bych doporučila každému, kdo hledá snadno implementovatelný a použitelný HR software."
Petra HuBálková
HR consultant| IPG Mediabrands
"Konečně máme všechny naše dokumenty v jedné online databázi! Na aplikaci nejvíce oceňuji, že je opravdu uživatelsky přívětivá, podpora pro zákazníky je opravdu mimořádná, vždy rychlá a vstřícná. Velmi mě těší, že většina funkcí je mi jasná, a pokud ne, je k dispozici chat a člověk připravený pomoci!"
Jitka Zmítková
Head of HR | Loono
"Sloneek je uživatelsky velmi přívětivá aplikace. Převod dat proběhl velmi hladce a rychle. Modul Absence jsme mohli začít používat během několika dní. Je velmi intuitivní, pro uživatele nebylo potřeba žádné školení. Tým Sloneeka provádí časté aktualizace i upgrady a přidává nové funkce na základě podnětů klientů. Zákaznický servis reaguje na naše dotazy okamžitě."
Soňa Bezányi
HR Generalist | Savills

Vyzkoušejte si Sloneeka ještě dnes!

Naplánovat demo
Za půl hodiny budete mít ☀️ jasno v tom, zda je pro Vás Sloneek vhodný 👍🏼
Založit účet zdarma
Otestujte si Sloneeka na 14 dní bez závazků a zcela zdarma.