Vaše spokojenost je to, co nás pohání vpřed za novými výzvami

Co o nás říkají naši zákazníci?

Se Sloneekem jsme začínali, ještě když to byla iDovolenka 😊 Zatím jsme nenašli žádné negativum, které by nám řeklo, že jsme v roce 2017 udělali chybu...žádné papírování, vše jasné a instinktivní...Děkujeme 😊
KATEŘINA CHADIMOVÁ
Happy Office Coordinator | Feedo
Personální systém Sloneek mohu vřele doporučit. Společnost neustále vyvíjí nové funkcionality a systém se tak stává komplexním řešením. Jsme průběžně informováni o chystaných novinkách a celý tým nám již dlouhodobě poskytuje perfektní podporu. Díky za to 😊
PETRA G.
Human Relations | MOPET CZ
Se Sloneekem jsme maximálně spokojeni. Přesně odpovídá našim potřebám a požadavkům na zjednodušení administrativy, jednoduchost, přehlednost a okamžitou kontrolu. Navíc od Sloneeků máme okamžitý support, můžeme jen doporučit.
PETRA FEŘTROVÁ
Obchodní ředitelka | ECHO 24
Sloneek nám pomohl s organizací HR agendy napříč celým holdingem. Aplikace v mobilu nám ulehčuje evidenci pracovní doby při služebních cestách, nebo práci "mimo lokalitu". Oceňujeme rychlou zákaznickou podporu. Fajn je i to, že Sloneeci naslouchají komentářům k vylepšení a postupně je zapracovávají.
ŠÁRKA REHANKOVÁ
Controlling | OK Holding
Aplikaci Sloneek používáme od roku 2017. Za tu dobu se velmi proměnila, ale dle mého názoru jen k lepšímu. Jsme malá společnost, takže zdaleka nevyužíváme všechny funkce, které nabízí, ale její užívání je velmi „user friendly“, což nadmíru oceňuji. A především si nemohu vynachválit přístup pánů, kteří za ní stojí. Vždy mi byli nesmírně nápomocni, k dispozici jsou téměř kdykoliv, milí a pozitivně naladění, žádný požadavek není problém, pokaždé hledají řešení, na jehož konci je spokojenost všech zúčastněných.Rozhodně si tuto spolupráci nemohu vynachválit.
Phdr. magda lažanská
HR manažerka | ProTys
Zavedení  Sloneeka do naší společnosti nám pomohlo hned v několika směrech:
1. Máme splněnou zákonnou povinnost evidence pracovní doby
2. Dokážeme v jednom systému reálně vidět a vyhodnocovat docházku pracovníků včetně jejich absencí.
3. Docílili jsme jednotné evidence přidělených pracovních pomůcek.
4. Zaměstnanci oceňují organizační strukturu a základní údaje o svých kolezích z ostatních týmů a také mobilní verzi aplikace.

Z pozice personalistů na týmu ze Sloneeka oceňujeme vždy rychlou, strukturovanou a milou komunikaci. Naše postřehy, komentáře a zpětná vazba na některé funkcionality jsou Sloneekem přijímány vždy jako výzva či podnět na vylepšení. Se Sloneekem jsme se hezky sžily a i když si někdy postěžujeme, máme ho rády 😊

SILVIE RÁŽOVÁ
HR ředitelka | Restrial
Sloneek pomohl digitalizovat a zjednodušit mnohé HR procesy v naší skupině a snížit tak celkové TCO. Zároveň sdílí naší společnou vizi IT: "Pracovat kdykoliv a odkudkoliv."
MICHAEL HOROVIČ
Digital & Data Director | EDUA Group
Sloneek se stal součástí týmu. Vidíme, kdo, kdy a co dělá a můžeme s ním snadno práci i plánovat.
ALEŠ KOZÁK
Ředitel | Institut pro památky a kulturu
Sloneek nám usnadnil a zrychlil organizaci HR agendy. Máme perfektní evidenci absencí a docházky, v detailním přehledu máme i knihovnu pracovněprávních dokumentů. Velkou radost mám z toho, že máme pod kontrolou firemní majetek, který mají naši lidé u sebe doma. Vše vyřešeno během chvilky, s elektronicky podepsanými předávacími protokoly. Co oceňují naši lidé, je přehled nad tím, kdo “dneska” dělá a kdo je na dovolené, na schůzkách a kdy se případně vrátí.
Sloneek krom zpřehlednění celé HR agendy jednoznačně přinesl i úsporu času spjatého s udržováním a realizací HR agendy. Vše je k dispozici hned a na pár kliků. I v mobilu.
MARTIN ŠAUER
CEO | balikobot.cz

Vyzkoušejte si Sloneeka ještě dnes!